تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - دختران انتظار

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿دختران انتظار
پنجشنبه 6 اردیبهشت 1386


  زنان بی فسفر!

                      


تا حالا شده از کنار پرنده ای رد بشید و اون بیچاره یهو از جاش بپره ؟ ممکنه قصدتون هم آزارش نباشه اما ناخواسته خلوتش رو بهم زدید .

وای به اون روزی که آدم با تعمد آرامشی رو برهم بزنه !

البته الآنه اینجور کارها دیگه عادی شده ! هر کی تا می تونه ، تو حال دیگری می زنه ، آرامشش رو پریشون می کنه و ... .

به نظرم حکایت این روزهای تهرون هم از همین قصه است .

برخی بدون اینکه فکر کنن یه عده ای برای خودشون تو دل این شهر دراندشت یه خلوت کوچولو و آرامش ظاهری دارند ، شبانه تو ذهنشون یه طرح هایی رو می ریزن و فرداش عملیاتیش می کنند .

چند روزه که طرح نامحدود «ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد امنیت اخلاقی» نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شروع شده است .

من فعلاً کاری به این بحث های چرا برخورد ، علت طرح  ، و ... ندارم اما برایم این مهمه که هنوز جنگ نشده ، اما شهر پادگان شده .

یکی نیست به این دخترها و زنان مملکت بگه بابا شما را به خدا اگه برای خودتون هم نشده ، جهت دیگران کمی سطح اون قشر خاکستری مغزتون را بالا ببرید و فسفر بسوزونید تا به سبب برخورد با شما ، اعصاب و اذهان دیگران مشوش نشه .

آخه چرا کسی که نمی تونه از تیپ و پوشش دفاع کنه ، چرا از اون استفاده می کنه ؟ هان ؟؟

مگه نه اینکه در موضوع های  مرتبط با اجتماع ، باید رفتارهای بازتابی و یا برخوردی جامعه را نیز در نظر گرفت ؟ پس چرا هنگامی که جامعه به راحتی می پذیرد زیر لوایش برای مد ، پوشش و غیره اش ، دیگری برنامه ریزی کند و حتی عملی هم کند ، عده ای اسرار دارند با ظاهر مطلوب خویش در انظار ظاهر شوند و عده ای را به واکنش وادارند ؟!

بابا دختران و زنان محترمه این آب و خاک ، لطفاً تا هنگامی که خود نمی توانید برای خویشتن تصمیم ساز باشید ، از نظر دیگران تابعیت کنید و برای سایرین مشکل ساز نشوید .

معلوم هم نیست که تا کی باید این مأموران برقراری امنیت و اخلاق !را در شهر دید .

البته امیدواریم که بانوان جامعه هر چه زودتر جایگاه خودشان را از این چیزی که هست ، تغییر دهند واجازه چنین گردن کشی های قلدرمآبانه ای را ندهند یا سر به زیر آورده و در برابر این مسائل  تمکنین کنند ؛ چرا که سایرین هم می خواهند در این شهر نفسی  بکشند و زندگی کنند .

نوشته شده توسط : یه بچه ولگرد