تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - وزیر اطلاعات احمدی نژاد

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿وزیر اطلاعات احمدی نژاد
سه شنبه 7 تیر 1384

گزینه‌های وزارت اطلاعات دولت احمدی‌نژاد

 

 

                            

 

 

 

یك عضو شاخص فراكسیون آبادگران مجلس گفت: برای انتخاب گزینه وزارت اطلاعات در دولت احمدی‌نژاد یك تیم تخصصی مشغول مطالعه و رایزنی است. وی تأكید كرد انتخاب این گزینه با هماهنگی نمایندگان اكثریت مجلس صورت می گیرد تا در به...

یك عضو شاخص فراكسیون آبادگران مجلس گفت: برای انتخاب گزینه وزارت اطلاعات در دولت احمدی‌نژاد یك تیم تخصصی مشغول مطالعه و رایزنی است. وی تأكید كرد انتخاب این گزینه با هماهنگی نمایندگان اكثریت مجلس صورت می گیرد تا در به دست آوردن رأی اعتماد مجلس با مشكل مواجه نشود. وی افزود : وزارت اطلاعات گلوگاه مدیریت كشور است و اگر گزینه‌ای ضعیف و ناكارآمد برگزیده شود دولت آینده كه قطعاً معارضان زیادی در داخل و خارج خواهد داشت با مشكلات عدیده و پیچیده‌ای مواجه خواهد شد. لذا ضروری است وزارت اطلاعات دولت آینده با تكیه بر اصولگرایی نشانه اقتدار و اشراف دولت بر امور باشد و متجرأن و توطئه‌گران فرصت كارشكنی و اخلال در امور دولت را نیابند.

وی در مورد گزینه‌های احتمالی وزارت اطلاعات تأكید كرد تا كنون افراد مختلفی از میان مجتهدان آگاه به مسائل اطلاعاتی و امنیتی مورد بررسی قرار گرفته‌اند كه شاخص‌ترین آنها حجت آلاسلام پورمحمدی، حجت‌الاسلام تائب و حجت‌الاسلام فراتی بوده‌اند. این نماینده آبادگر تأكید كرد این به معنای آن نیست كه گزینه‌های دیگری قابلیت بررسی ندارند و امیدواریم در یك ماه آینده به گزینه‌های مطلوب كه بتوانند با همه اركان نظام از رهبری دولت قوه قضائیه و مجلس هماهنگ باشند برسیم.

منبع :  رویداد

 

نوشته شده توسط : یه بچه ولگرد