تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - علت حملات رایس به ایران، مربوط به شكست عشقی وی و یك جوان قزوینی است

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿علت حملات رایس به ایران، مربوط به شكست عشقی وی و یك جوان قزوینی است
چهارشنبه 8 تیر 1384

 

  

 

عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس هفتم :

 

علت حملات رایس به ایران، مربوط به شكست عشقی وی و یك جوان قزوینی است

 

 

 

 

           

 

 

در حالی این بیانات گهر بار  و درربار اطلاعاتی صورت گرفته كه این مجلس و دولت همسویش بر سر تعیین وزرای كلیدی از جمله اطلاعاتودفاع چالش های بسیار است .

شكرالله عطارزاده، عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس هفتم،گفتهاست : تحقیقات یك نماینده زن مجلس هفتم نشان می‌‏دهد علت حملات و تاخت و تازهای خانم رایس به مقامات ایرانی، به شكست وی در رابطه عشقی با یك جوان ایرانی مربوط است.

خبرگذاری ایلنا گزارش داد ، نماینده بوشهر در جمع خبرنگاران پارلمانی اعلام كرده است: یكی از خانم های نماینده مجلس هفتم تحقیقاتی را در خصوص علت رفتارهای نامناسب و موضع‌‏گیری‌‏های كاندولیزا رایس وزیر خارجه آمریكا با مقامات مسوولین ایرانی انجام داده كه طی آن مشخص شده است؛ خانم رایس در زمان دانشجویی خود در دانشگاه ، با یك جوان قزوینی ارتباط عشقی داشت است ، كه با ناكامی مواجه شد . .

عطار زاده در ادامه افزوده: خانم رایس جواب دهد كه علت ناكامی در این ارتباط چه بوده و چرا با مردم ایران لجبازی می كند . .

عضو فراكسیون اصول گرایان مجلس هفتم خاطرنشان كرد: اگر خانم رایس در این قضیه به نوعی آسیب روحی دیده‌‏اند ما حاضریم در دادگاه صالحه، در مورد این مسئله، رفع مشكل كنیم . .

عطارزاده از افشای نام نماینده زنی كه چنین تحقیقی را انجام داده است خودداری كرد . .

نوشته شده توسط : یه بچه ولگرد