تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - امواج انقلاب

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿امواج انقلاب
پنجشنبه 9 تیر 1384
 
احمدى نژاد:
 
امواج انقلاب اسلامى بزودى همه دنیا را فراخواهد گرفت
 
 
 
 اعضاى شوراى نگهبان قانون اساسى، از متدین ترین و صالح ترین انسان ها هستند !

 
«محمود احمدى نژاد» رئیس جمهورى منتخب با اشاره به   انتخابات اخیر، گفت كه «امروز به واسطه خون شهیدان، مجدداً انقلاب اسلامى رخ داده است.»
وى در نخستین دیدار عمومى خود پس از انتخاب شدن به عنوان ششمین رئیس جمهورى ایران با خانواده هاى شهداى هفتم تیر، در محل سابق مجلس شوراى اسلامى گفت: انقلاب اسلامى در سال۸۴ به وقوع پیوسته و انشاء الله ریشه بى عدالتى ها را در دنیا خواهد خشكاند. به گزارش ایرنا  رئیس جمهورى منتخب گفت: نمى گذارم خون شهیدان انقلاب اسلامى پایمال شود   و امروز به بركت همین خون شهیدان، انقلاب اسلامى جوان شده است.
رئیس جمهورى منتخب افزود: جنس انقلاب اسلامى از جنس نهضت انبیاء و  نهضت عاشوراى حسینى است و راز ماندگارى انقلاب اسلامى نیز همین نكته است..
وى گفت: برخى تصور مى كنند كه شهیدان از دست رفته اند. این تصور غلطى   است. ما شهیدان را به دست آورده ایم، شهدا بزرگترین ذخیره و پشتوانه حركت  ما هستند. رئیس جمهورى منتخب با بیان اینكه «شهیدان پشتوانه ترویج فرهنگ انتظار   و اسلام و پشتوانه امنیت ملى ما هستند»، گفت: شهیدان در یك پرش بلند، یك   شبه ره ۱۰۰ ساله پیمودند و ملتى كه بتواند این همه شخصیت كمال یافته  تقدیم كند، ملت پیروزى خواهد بود. وى افزود: گرچه دشمنان و كسانى كه واقعه هفتم تیر را به وجود آوردند،  براى جانیان این جنایت دست زدند، اما اینان امروز زبان درازى مى كنند و شعار حقوق بشر مى دهند و این جانیان را در كنار خودشان مورد حمایت قرار مى دهند.
رئیس جمهورى منتخب گفت: دوران استكبار، نظام سلطه، ظلم و بى عدالتى به سر آمده و امواج انقلاب اسلامى به زودى همه دنیا را در بر خواهد گرفت. نشانه هاى آن از هم اكنون پیداست.
محمود احمدى نژاد، رئیس جمهور منتخب، بر نقش بى بدیل شوراى نگهبان قانون اساسى در حفاظت از آزادى ها و حقوق مشروع مردم تأكید كرد و گفت: شوراى نگهبان سد محكمى در برابر كسانى است كه به دنبال مصادره حقوق ملت هستند. احمدى نژاد كه در جمع اعضاى شوراى نگهبان سخن مى گفت، گفت: شوراى نگهبان از مهم ترین، كلیدى ترین و حساس ترین اركان نظام است كه به طور غیرمستقیم از سوى مردم برگزیده شده تا مسؤولیت صیانت از حقوق و آزادى هاى آن را بر عهده بگیرد. وى افزود: اگر شوراى نگهبان نباشد، كسانى كه به روش هاى غیرمشروع و غیرصحیح به ثروت هاى بادآورده دست یافته اند، همه حقوق و آزادى هاى مردم را یكجا مصادره و حقوق ملت را پایمال مى كنند.
رئیس جمهورى منتخب با قدردانى از زحمات بى شائبه اعضاى شوراى نگهبان، عملكرد این شورا را ضامن حفظ حقوق مردم و فرهنگ و استقلال كشور دانست و گفت: كسانى كه سالم كار مى كنند از نظارت ها نیز هیچ هراسى ندارند. وى با ذكر این نكته كه اعضاى شوراى نگهبان قانون اساسى از متدین ترین و صالح ترین انسان ها هستند، وجود چنین نهادى را در دنیا بى نظیر و نقش نظارتى این شورا را حائز اهمیت خواند. رئیس جمهورى منتخب تأكید كرد: با هوشمندى ملت، درایت مقام معظم رهبرى، نظارت خوب شوراى نگهبان و اجراى مناسب وزارت كشور، این انتخابات با كمترین حادثه و مشكل انجام شد.
اصل خبر : روزنامه ایران

نوشته شده توسط : ن. یزدانی