تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - احمدی‌‏نژاد وصدور انقلاب‌‏فرهنگی

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿احمدی‌‏نژاد وصدور انقلاب‌‏فرهنگی
جمعه 10 تیر 1384

 

عضو فراكسیون اكثریت مجلس هفتم:                                                                        

امیدوارم فضای‌‏كشور به فضای اوایل انقلاب بازگردد
                                


                        

عضو فراكسیون اكثریت مجلس هفتم گفت: احمدی‌‏نژاد با صدور انقلاب‌‏فرهنگی یك خانه‌‏تكانی و بازنگری در كلیت انقلاب اسلامی خواهد كرد.
حسینعلی شهریاری اظهارات احمدی‌‏نژاد مبنی بر گسترش امواج انقلاب اسلامی به دنیا را مختص به بحث صدور انقلاب فرهنگی دانست و گفت: بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری نیز خواهان فراگیر شدن انقلاب اسلامی مردم ایران در سراسر جهان بودند و هستند كه نشانه‌‏های این تاثیرپذیری را ما می‌‏توانیم در حركت پیروزمندانه حزب‌‏الله لبنان و یا جهاد اسلامی فلسطین و انتفاضه مردم آن ببینیم.
نماینده زاهدان در مجلس هفتم افزود: دشمنان نظام با اظهارات خصمانه خود شاخصه‌‏های صدور انقلاب اسلامی را متوجه جهان‌‏گشایی و یا محدود كردن آزادی‌‏های فردی و حقوق بشر می‌‏كند، درصورتی كه مهمترین پیام این امر حاكم شدن ارزش‌‏های والای انسانی در جهان است.
عضو فراكسیون اكثریت مجلس هفتم، با ابراز خشنودی از ریاست جمهوری احمدی نژاد گفت: امیدوارم با روی كارآمدن احمدی‌‏نژاد و شروع به كار دولت جدید، فضای كشور به فضای همدلی، ایثار و نشاط اوایل انقلاب باز گردد و فضای رفاه زندگی و تهاجم فرهنگی غرب از سراسر آن زدوده شود.
منبع ایلنا

نوشته شده توسط : ن. یزدانی