تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - حجاب ملی

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿حجاب ملی
شنبه 11 تیر 1384

توسط ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر :

 

منشور اخلاق و عفاف زن مسلمان تدوین می شود

 

                                 

 

از آنجا كه دولت كریمه قرار است تا چندی دیگر روی كار آید ، این طرح نیز از سوی سایر همسویان دولت آتی عنوان شد تا انشاء‌الله مجلس همسو نیز آنرا تصویب كند .

 

کمیته بانوان ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، تدوین منشور اخلاق و عفاف بانوان را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری "مهر" به نقل از روابط عمومی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، حجت الاسلام والمسملین صادق زاده معاونت ادارات و کارخانجات این ستاد، ضمن اعلام این خبر گفت: با هدف بهره گیری از نقش ویژه بانوان در گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، کمیته بانوان در این معاونت تشکیل شده است.

 

وی یکی از اهداف این کمیته را تدوین منشور اخلاق و عفاف بانوان ویژه کارمندان ادارات برشمرد و افزود: این کمیته هم اکنون در حال جمع آوری تحقیقات صورت گرفته در مراکز مختلف کشور با موضوع بانوان می شود تا در نگارش نهایی این منشور که با تکیه بر امر به معروف و نهی از منکر تهیه می شود، مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

صادق زاده، برنامه های دیگر این کمیته را تبیین نحوه حضور زنان در عرصه امر به معروف و تدوین راهکارهای آموزشی ویژه بانوان و همچنین بررسی راهکارهای گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در میان بانوان ادارات برشمرد و افزود: هم اکنون این کمیته با حضور نمایندگان نزدیک به 30 وزارتخانه و سازمان دولتی برنامه های تدوین شده را پیگیری می کند.

اصل خبر : مهر

نوشته شده توسط : ص. روزبهان