تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - فرار از این ایران / عدم امنیت

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿فرار از این ایران / عدم امنیت
سه شنبه 14 تیر 1384

 

                                            بعلت نا امنی

 

           هدایت هم از ایران رفت

 

 

                                        

 

انصافعلی هدایت ، روز نامه نگار تبریزی پس از تحمل 18 ماه حبس و در حالیكه هفدهمین روز آزادی خود بعلت توهین به زهبری و تبلیغ علیه نظام را پشت سر می گذاشت، از كشور خارج شد.

 

.

فاطمه هدایت فرزند انصافعلی هدایت گفته است : پدرم ساعت 40 : 5( روز دوشنبه) با ما تماس گرفت وگفت كه از ایران خارج شده است .

وی در ادامه افزوده : پدرم از جمله دلایل خروجش از كشور را فشار های وارده بر وی عنوان كرد ، از جمله   اینكه او روز جمعه قبل از مراسم تولد بابك خرم الدین بازداشت و پس از آن تهدید شده بود. به همین دلیل  ایشان همان روز جمعه و بدون اینكه به خانواده هم اطلاع بدهد از كشور خارج شده است .

 فرزند هدایت خاطر نشان كرد : پدرم پاره ای از دلایل خوروجش از ایران را اعلام نكرده و گفته است كه فقط خود از آنها خبر دارد .

فاطمه هدایت در ارتباط با نحوه خروج انصافعلی هدایت گفت : با توجه به آنچه كه خودش به ما گفته است ، قانونی و با پاسپورت از كشور خارج شده است .

وی در پایان  با بیان اینكه از مكان دقیق  اسكان پدرش اطلاع ندارد و تنها می داند كه جای امنی است ، اظهار داشت : پدرم بخاطر عدم امنیت از ایران رفت چراكه گمان می كرد ممكن است مجددا دستگیر شود .

  گفتنی است كه هدایت در آن روز جمعه پیش از رفتن به مراسم تولد بابك خرم دین ، توسط نیروهای اطلاعاتی ـ امنیتی دستگیر و سپس آزاد شده بود .

اصل خبر : هاتف

نوشته شده توسط : ص. روزبهان