تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - امداد های غیبی

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿امداد های غیبی
چهارشنبه 15 تیر 1384

 

                                                  مصباح یزدی :

 

مردم خواهان احیای ارزش های اسلامی هستند

 

                                                      

 

رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره) انتصاب احمدی نژاد به ریاست جمهوری را نتیجه درخواست مردم از امام زمان دانست .

 

از روابط عمومی موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) اعلام كرد كه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان امیدیه در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)‌ با مصباح یزدی دیدار كردند.

در این دیدار، رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) خاطرنشان كرده است : در طول سال های اخیر بسیاری از افراد جامعه، مخصوصاً خانواده‌های شهدا از كم رنگ شدن احكام ارزشهای اسلامی، خون دل خورده و از گسترش فساد، سوختند.

استاد حوزه علمیه قم در ادامه افزود: در چندماه گذشته، دعاهای خاصی به وجود مقدس حضرت ولی عصر (عج) شد و مردم از ایشان خواستند كه با دعایشان، رئیس جمهوری انتخاب شود كه در پی حل مشكلات واقعی كشور باشد و دیدیم بر خلاف همه محاسبه‌ها و پیش‌بینی‌ها، نتیجه انتخابات به گونه‌ای رقم خورد كه ظاهراً هیچ دلیل دیگری جز توسل مردم و دعای شهیدان نداشت.

مصباح یزدی در پایان سخنان خود گفت: ‌وقتی خدا آزمایش كند و معلوم شود كه مردم حقیقتا، خواهان آن هستند كه ارزشهای اسلامی و انقلاب در جامعه اجرا و احیا شود، البته خدای متعال به صالح‌ترین شخص عنایت می‌كند و با اینكه اسباب ظاهری بر خلاف آن شخص باشد، به گونه‌ای می‌شود كه آن اسباب، نتیجه معكوس می‌دهد.

اصل خبر : فارس

نوشته شده توسط : ص. روزبهان