تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - نیروی ان‌تظامی یا نبروی احمدی نژاد ؟

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿نیروی ان‌تظامی یا نبروی احمدی نژاد ؟
یکشنبه 19 تیر 1384

     

              فرمانده جدید نیروی ‌انتظامی کیست؟

 

 

در اولین روزهای سال جاری محمدباقر قالیباف برای کاندیداتوری در انتخابات، از فرماندهی نیروی انتظامی استعفا داد و رهبر انقلاب با تعیین علی عبداللهی به عنوان سرپرست این نیرو ، تعیین فرمانده جدید ناجا را به پس از انتخابات موکول کردند.از همین رو به نظر می رسد یکی از دلایل انتخاب احمدی مقدم ،سوابق و نزدیکی وی با احمدی نژاد است ..

 

آبت الله خامنه ای در حكمی سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم را به فرماندهی نیروی انتظامی منصوب كردند ..

سرتیپ پاسدار احمدی مقدم پیش از این جانشین فرمانده نیروی مقاومت بسیج بوده و همزمان فرماندهی بسیج منطقه تهران را به عهده داشته است و از نیروهای نزدیک به احمدی نژاد به شمار می رود..

در اولین روزهای سال جاری محمدباقر قالیباف برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری، از فرماندهی نیروی انتظامی استعفا داد و رهبر انقلاب با تعیین علی عبداللهی به عنوان سرپرست این نیرو ، تعیین فرمانده جدید ناجا را به پس از انتخابات موکول کردند.از همین رو به نظر می رسد یکی از دلایل انتخاب احمدی مقدم،سوابق و نزدیکی وی با احمدی نژاد است .

 احمدی مقدم پیش از مسوولیت در نیروی مقاومت بسیج ، چند سال معاونت هماهنگی هدایت الله لطفیان را برعهده داشته و موفقترین مسوول نیروی انتظامی در آن دوره به شمار می رود.وی چند ماهی نیز در زمان فرماندهی قالیباف همین مسوولیت را برعهده داشت و پس از آن به بسیج رفت و عبداللهی به جای او معاون هماهنگی قالیباف شد.وی در زمان جنگ نیز از فرماندهان قرارگاه حمزه سپاه پاسداران بوده که محمود احمدی نژاد نیز مدتی در مهندسی رزمی این قرارگاه فعال بوده است.

متن حكم فرمانده كل قوا به این شرح است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم

نظر به تعهد و سوابق انقلابی و خدمات سالیان گذشته در مسئولیت‌های نظامی و انتظامی، شمارا به فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌كنم.

 از اهم وظایف آن نیرو، ایجادامنیتی شایسته‌ی جمهوری اسلامی در سراسر كشور و فضای برخوردار از آرامش و اطمینان برای همگان است.

 همه‌ی توانمندی و امكانات و ابتكار عمل را برای ارتقاء كیفیت و ماموریتهای قانونی آن سازمان بااستفاده از عناصر مومن و انقلابی و كارآمد بكار گیرید و دستاوردهای ارزشمند مسئولین قبلی بویژه دوره‌ی فرماندهی آقای قالیباف را تكمیل كنید ..

خواسته‌های ذكر شده در حكم فرمانده قبلی و همكاری همه دستگاههای ذیربط مورد تاكید است. لازم می‌دانم از خدمات و تلاشهای دلسوزانه جناب آقای محمد باقر قالیباف و سرتیپ علی عبداللهی در دوران تصدی آن نیرو صمیمانه تقدیر و تشكر كنم.

توفیق همه شمار را از خداوند متعال مسالت می‌كنم.

 

                                                سید علی خامنه‌ای

                                                 ‪۱۸تیر/ ۱۳۸۴

  اصل خبر : بازتاب

نوشته شده توسط : ص. روزبهان