تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - دانشگاه آزاد / Network Marketing

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿دانشگاه آزاد / Network Marketing
سه شنبه 5 مهر 1384

دانشگاه آزاد، كنفرانس بین المللی Network Marketing را برگذار می كند

                    

شنیده ها حاكی است بنا به دستور دكتر جاسبی مركز مطالعات استراتژیك دانشگاه آزاد ماموریت یافته نخستین كنفرانس بین المللی نت ورك ماركتینگ قانونی ( گلد کوئیست ) را در ایران برگزار كند.

این منبع آگاه اظهار داشت : این روزها به دلیل كاربرد ریاضیات جدید در اقتصاد وهمچنین نقشه شبكه های انسانی رویكردهای جدید اقتصادی – اجتماعی به وجود آمده است. جدید بودن این نوع فرایندها موضوع روز بسیاری از محافل علمی در دنیا است.

وی افزود: دكتر جاسبی از مركز مطالعات استراتژیك خواسته است هر چه سریعتر با برگزاری كنفرانس بین المللی ابعاد حقوقی، قانونی، علمی، ریاضی، اجتماعی و اقتصادی این موضوع كلام را به بحث و بررسی بگذارند. همچنین وی افزود : مركز مطالعات استراتژیك در تلاش است از تنی چند از اساتید بین المللی این موضوع و صاحب نظران این رشته برای حضور در ایران دعوت به عمل آورد. خبرنگار در تماس مستقیم با ریاست دانشگاه آزاد از صحت و سقم این موضوع جویا شد : دكتر جاسبی ضمن رد نكردن این اظهارات مصاحبه و هر گونه اظهار نظری در این باره را زود هنگام دانست و افزود برخوردهای غیرعلمی با نت ورك ماركتینگ كار دست همه می دهد.

گفتنی است مركز مطالعات استراتژیك دانشگاه آزاد 3 سال پیش به قصد بررسی پدیده های جدید علمی و تولید راهكارهای كاربردی – اجرایی برای نهادها و مسئولین كشور تأسیس شد و تا كنون چندین طرح علمی – كاربردی را در اختیار نهادهای مختلف قرار داده است. این نهاد پژوهشی از دید كارشناسان داخلی و خارجی برای طرح های پژوهشی خود استفاده می نماید و در میان پروژه های به ثمر رسیده طرح دانشگاه مجازی ایرانی به چشم می خورد. ،


نوشته شده توسط : ا . آرتیمان