تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - اكسیر انتخابات

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿اكسیر انتخابات
پنجشنبه 2 تیر 1384

 

 

اكسیر انتخابات!

  

فضای انتخاباتی،‌ فضای جالبی است و به معنای واقعی معجزه می كند! گویی اكسیری است كه تمام فلزات، حتی حلبی را تبدیل به طلا می كند!!

 

 همه داوطلبان (حتی انحصارطلب‌ترین و اقتدارگراترین آنها) آزاد اندیش، آرمان خواه، دموكرات و طرفدار سرسخت آزادی بیان و اندیشه می شوند! و این چیزی است كه به غیر از ایام انتخابات دیده نشده و نخواهد شد!!

 

 

 

در فضای انتخاباتی: همه آزادند از همه انتقاد كنند، اگر از رئیس جمهور باشه كه بسیار لطف داشته و ایشان را شرمنده خودشان كرده‌اند!

 

در سوابق گویندگان: اسلام در خطر است! دیانت و شریعت از بین رفت! نیست و نابود شد! بوی دلار، یه مشت جیره بگیر ایادی استكبار جهانی را مست كرده و دری وری می‌نویسند! باید سرب در گلویشان ریخت و قلمشان را قلم كرد!!

 

مخالفت با من، مخالفت با رهبری است و آن هم واضح و مبرهن و آشكار است كه دشمنی با پیغمبر است! بنابراین هركس انتقاد كرد خودش مثل بچه آدم سرش رو بندازه پایین و بره منطقه خوش آب و هوای اوین خودش را معرفی كنه! وگرنه میفرستمش وردست ... و ... و ... و ... و ... و ... و ... و ... و ...

 

 

 

در فضای انتخاباتی: من هر سال، یا شش ماه یكبار، یا هر سه ماه، شاید هم هر ماه! اصلا هفته‌ای یكبار به مردم گزارش كار می‌دهم!! اصلا چرا هفته‌ای یكبار؟!! من برای هر كاری كه خواستم بكنم اول از مردم اجازه می‌گیرم بعد انجام میدم!!

 

پیش از این: همه چی خوب پیش میره و مردم خودشان می بینند! اونهایی هم كه نمی‌بینند به چشم پزشك مراجعه كنند! من كه بیكار نیستم بیام گزارش بدم!

 

 

 

در فضای انتخاباتی: ما با تمام كشورهای داخلی و خارجی رابطه برقرار می كنیم! مخصوصا با آمریكا! با آمریكا هم رابطه برقرار می‌كنیم، هم ارتباط!! و سعی می‌كنیم اگه در جام جهانی 2006 آلمان با آنها هم گروه شدیم، آنها را شكست ندهیم!!

 

چندی پیش: هیچ كشور اروپایی در ایران سفیر ندارد كه به درك! آنها تهدید كننده استقلال انقلاب هستند! آنها به ما تهمت قتل و ترور زده‌اند! مرگ بر آمریكا، انگلیس، فرانسه و بطور كلی تمام كشورهای اروپایی، نیمی از كشورهای آمریكای لاتین، یك سوم كشورهای خاورمیانه، یك چهارم آسیای دور، ابرقدرتها و امپریالیسم جهانخوار!!

 

 

 

در فضای انتخاباتی: رابطه دختر و پسر هیچ اشكالی كه ندارد هیچ، مستحب هم هست!!

 

ده، دوازده سال قبل: برادران و خواهران مسلمان در صورتی كه با محارم و نزدیكان خود به خیابان می روند، حتما شناسنامه و مدارك شناسایی همراه خود داشته باشند تا با مشكلی مواجه نشوند!

 

 

 

در فضای انتخاباتی: من شدیدا، قویا و با تمام وجود (به جون مادرم) با مفاسد اقتصادی، تبارگرایی، هزار فامیلی در حاكمیت، باندهای مافیایی قدرت، اشرافی‌گری، لیبرال سرمایه‌داری، پارتی بازی و هزارتا چیز دیگه مبارزه می‌كنم و جلوی تمام آنها را می‌گیرم و ریشه كن می‌كنم!

در سوابق گویندگان در سالهای نه چندان دور: بدون شرح!!!

 و موارد دیگه‌ای كه خودتون میتونید در ادامه این مطلب اضافه كنید!

 

منبع : http://www.zaye.persianblog.com

 

نوشته شده توسط : یه بچه ولگرد