تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - احمدی نژاد / فساد فرمانداران

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿احمدی نژاد / فساد فرمانداران
دوشنبه 23 آبان 1384

گزارش یک فساد در دولت احمدی نژاد

                         

نحوه گزینش و استخدام رسمی یکی از کارکنان شهرداری ساوه که به تازگی (درطول زمانی یکسال) صورت پذیرفته، ناراحتی شدید جوانان و فرزندان مردم ساوه را در پی داشته است و معلوم نیست (محمود احمدی نژاد) که این همه دم از عدالت می زند و شعارهای مردم پسند سر می دهد حالا در کدام نقطه به خواب خرگوشی فرورفته که اجازه می دهد بعضی فرومایگان و صاحبان قدرت، این چنین بیایند و خون مردم را در شیشه کنند وعدالت را زیر پا لگدمال نمایند.

ماجرا اینگونه است که چندی پیش شهرداری ساوه به استناد یک دستورالعمل دولتی، از داوطلبان استخدام در شهرداری ساوه ثبت نام نمود تا با اجرای یک آزمون استاندارد وصد در صد علمی، مناسب ترین داوطلب را برای استخدام در شهرداری ساوه برگزیند.

از آنجا که جمعیت بیکار وجویای کار، امروز به برکت نظام جموری اسلامی افزایش یافته ومردم مملکت ما اگر در همه چیز از کشورهای دنیا عقب هستند اما در تعداد بیکاران، رتبه اول جهان را دارند لذا برای استخدام همین یک نفر هم تعداد 235 نفر از جوانان تحصیلکرده بیکار ثبت نام می کنند. در بین این افراد البته جوانانی هستند دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس که از نخبگان تحصیلکرده می باشند اما جالب اینجاست که هیچکدام از این افراد قبول نمی شوند و تنها یک نفر پذیرفته می شود و ایشان هم کسی نیست جز خواهرخانم شهردار که دارای مدرک تحصیلی در رشته آرایشگری می باشد!!!!

شهردار ساوه ، زنی است به نام مهری روستایی گرایلو که دو سال پیش طی زد وبند با اعضای شورای شهر ساوه و تطمیع آنان روی کار آمده است.حتی مدتی پیش که قرار بوددر شـورا استیضاح بشود با وعده دادن به اعطای زمین حاصل از ارث پدری به بعضی اعضای شورای شهر ساوه ، آنهـا را ساکت نمود. ایشان از یک خانواده ثروتمند است که می تواند به هر تعداد که دلش خواست با پول فراوانی که در اختیار دارد آرای مردم فقیر وبیچاره ساکن اطراف شهررا برای انتخابات شورای شهر از آنان بخرد و وارد شورای شهر بشود.

خواهر این زن ، دختری است که دارای دیپلم آرایشگری بوده و تا قبل از وارد شدن مهری خانم به شهرداری ساوه ، مشغول کار آرایشگری زنان بوده اما بلافاصله پس از شهردار شدن این زن ، به عنوان منشی مخصوص در این اداره مشغول به کار می شود.آقای (م ــ م) یکی از کارمندان عالیرتبه شهرداری ساوه که روند استخدام رسمی این خانم را زیر نظر داشته معتقد است که نحوه زد وبند و در اختیار قراردادن سوالات این آزمون به خواهر خانم شهردار، از قبل با همکاری علی آشناگر (فرماندار ساوه) صورت گرفته است.

علی آشناگر مدتی پیش ، دختر خانم شهردار را برای پسرش خواستگاری کرد وآن دو رسما ازدواج کرده اند. آشناگر اهل استان خرم آباد است و برنامه این استخدام ناعادلانه با هماهنگی دیگر همشهری او در استانداری مرکزی که شخصی به نام(هوشنگ بازوند) است صورت گرفته است. بازوند معاون استانداری مرکزی است که قرار بود استاندار بشود اما وزیر کشور با آن مخالفت کرده بود. حتی قرار است که مادر عروس، یعنی خانم شهردار، آقای داماد یعنی پسر فرماندار را هم به اداره تاکسیرانی ببرد. این کار چندان هم بعید نیست چرا که فرماندار ساوه در بین نویسندگان و اهالی مطبوعات این شهر یک رعب و وحشت شدیدی ایجاد کرده و هیچکس جرات نمی کند به کارهایش اعتراض کند زیرا هرگونه اعتراضی را بشدت سرکوب می نماید.

گفتنی اینکه روز پنجشنبه 5 آبان هزاران دانشجوی دختردانشگاه آزاد ساوه در جریان اعتراض به ناامنی شدید در خیابانهای ساوه بخاطر تعرض موتور سواران به آنها و قتل عمدی یکی ازآنان به نام ,آزاده وظیفه دوست, دانشجوی ترم هفتم مهندسی برق و اهل تهران ، یکصدا شعار میدادند : "فرماندار بی غیرت استعفا استعفا" اما معلوم نیست مصطفی پور محمدی وزیر کشور چرا در مقابل این خواسته عمومی که دایر بر برکناری فوری ایشان است مقاومت می کند.

این خانم شهردار علاوه بر اینها پروژه ساخت پل های فلزی بر روی رودخانه مسیل در داخل ساوه را بدون آنکه مناقصه ای برگزار کند در اختیار برادرش قرار داده بود بطوریکه هنوز چند ماه از آن نگذشته در حال خراب شدن است زیرا استاندارد نمی باشد و دارای اشکالات فنی است که جان مردم را نیز تهدید می نماید.

یکی از خانمهایی که برای این آزمون استخدامی ثبت نام نموده و بسیار مطالعه کرده وزحمات زیادی برای قبولی در امتحان کشیده اما پذیرفته نشده بود در حالی که اشک می ریخت و دولتمردان جمهوری اسلامی را لعن و نفرین می کرد، خواهان برگزاری مجدد آزمون استخدامی از سوی بازرسان معتمد ریاست جمهوری شد یا درخواست نمود که حداقل یک گروه بیطرف از کارشناسان در باره اینکه چگونه در یک آزمون رسمی، داطلبان دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس قبول نمی شوند اما یک نفر با مدرک دیپلم آرایشگری می آ ید ورتبه اول می شود نظر بدهند.

اکنون آقای محمود احمدی نژاد باید ثابت کند که عدالت و رفع تبعیض فقط با شعار و داد فریاد برقرار نمی شود بلکه باید در عمل هم نشان بدهد که به وعده هایش عمل می کند و واقعا مردم را سرکار نگذاشته است.

این اولین گزارشی است که ما در باره تخلفات گسترده (مهری روستایی گرایلو)شهردارفاسد و متخلف ساوه به اطلاع شما می رسانیم.بدیهی است اگر ایشان متنبه نشود و به رفتار بی ادبانه اش با مراجعان و مردم بیچاره ودرمانده ای که روزانه در پشت درب اتاقش برای یک امضا صف می کشند خاتمه ندهد ، اسناد ومدارک زیادی از تخلفات او در اختیار داریم که بدون هیچ ملاحظه ای منتشر می کنیم و به اطلاع مردم عزیز و عدالت طلب ایران خواهیم رساند.

بیشتر بدانید

نوشته شده توسط : ا . آرتیمان