تبلیغات
(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و - هاشمی / احمدی نژاد

به نام دوست

(پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و
English page is coming soon   به   (پــایگـاه اطـــلاع رســانـی ولـــگــردان ( پــــا و   خوش آمدید


¿هاشمی / احمدی نژاد
سه شنبه 4 بهمن 1384

لغو سفر احمدی نژاد به خوزستان

رهبر هاشمی را از مشهد فراخواند

پس از آنکه سفر محمود احمدی نژاد به استان خوزستان دوشنبه بعلت بروز پاره ای مسائل امنیتی لغو شد ؛ به فکر کسی خطور نمی کرد که قرار است در فردای آن روز ( سه شنبه صبح ) دو بمب در مراکز اداری شهر اهواز منفجر وبیش از 8 نفر کشته شوند .

 از اینرو که برخی فراخوانده شدن اکبر هاشمی از سوی آیت الله خامنه ای را برای حضور این چهره پنهان و اثرگذار سیاست ایران در جلسه محرمانه سران قوا در حضور رهبر می دانند . بر این اساس میتوان خبر کوتاه مهر را که آورده بود : " هاشمی رفسنجانی از سفر مشهد فرا خوانده شد " مهم قلمداد کرد .

نماینده مشهد گفت: علت ناتمام ماندن سفر هاشمی رفسنجانی به مشهد فراخوانده شدن وی از سوی مقام معظم رهبری برای شرکت در یک جلسه مهم بوده است.

به علی عسگری در خصوص بازگشت روز گذشته هاشمی رفسنجانی به تهران، پیش از اتمام سفرش به مشهد اظهار داشت: آقای هاشمی برای حضور در جلسه مهمی از سوی رهبری فراخوانده شد و به همین دلیل یک روز زودتر و پیش از اتمام سفر به تهران بازگشت.

عسگری از علت فراخوانده شدن هاشمی رفسنجانی اظهار بی اطلاعی کرد اما در عین حال جلسه ای که رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای آن فراخوانده شده را مهم خواند.

نائب رئیس کمیسیون اصل 90 خاطر نشان کرد: اهداف سفر هاشمی به مشهد محقق شد. قرار بود در این سفر بیمارستانی افتتاح و از بخش های صنعتی استان و قطعه سازی خودروها بازدید کنند که این برنامه ها انجام شد و در عین حال با علما و مسئولان شورای تامین استان هم دیدار و گفتگو کردند.

 لذا باید سفر فردا ( چهادشنبه ) هاشمی به شهر قم را نیز حساس شمرد ؛ چرا که ممکن است وی به دنبال برخی زایزنی های سرنوشت ساز با چهره های پشت پرده ساکن در قم به انضمام گفتگو با ماجع تقلید حاضر در این شهر باشد .

  

نوشته شده توسط : یه بچه ولگرد